W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie do udziału w projekcie Mocniejsze NGOsy dla edukacji i aktywności obywatelskiej młodych

Zaproszenie do udziału w projekcie Mocniejsze NGOsy dla edukacji i aktywności obywatelskiej młodych
14.05.202109:26

Fundacja Civis Polonus w partnerstwie ze Związkiem Miast Polskich zaprasza organizacje pozarządowe współpracujące z jednostkami samorządu terytorialnego do 100 000 mieszkańców do udziału w projekcie mającym na celu rozbudzenie aktywności obywatelskiej młodych ludzi. Konferencja otwierająca projekt odbędzie się już 10 czerwca 2021 r.

Projekt realizowany jest od 17 marca 2021 roku do 31 grudnia 2022. Planowane działania:

 1. Konferencja otwierająca 10 czerwca 2021 roku o godz. 10.00 dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, w trakcie której można się dowiedzieć o korzyściach płynących ze współpracy między NGO-sami i samorządami. Konferencji towarzyszyć będzie prezentacja profesjonalnych ekspertyz na ten temat.
  Link do rejestracji: https://konferencja-partnerstwa-ngo-jst.konfeo.com
  Wydarzenie na facebooku:
  https://www.facebook.com/events/543266860005789/
 2. Przygotowanie poradnika dla organizacji pozarządowych na temat sprawdzonych formatów działań,  które wzmacniają i uruchamiają aktywność obywatelską wśród młodzieży, a które NGO-sy mogą wdrażać we współpracy z samorządami terytorialnymi (jesień 2021).
 3. Seminaria szkoleniowe w każdym z 5 województw (podkarpackiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego) dla organizacji pozarządowych i samorządów o tworzeniu partnerstw pomiędzy nimi – o korzyściach, płaszczyznach współdziałania oraz formach i zasadach takiego partnerstwa (jesień 2021 – wiosna 2022).
 4. Przeszkolenie 8 par organizacji pozarządowych i samorządów, które chcą zbudować modelowe partnerstwa (2022 rok).
 5. Konferencja podsumowująca projekt (listopad 2022 roku).

Więcej informacji o projekcie:
Joanna Różycka-Thiriet

oraz na stronie Fundacji.

Facebook Obywatelski Lublin