W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie na szkolenie z zakresu ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami

Zaproszenie na szkolenie z zakresu ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
28.05.202109:14

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych na szkolenie z zakresu ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, które odbędzie się w dniu 29 czerwca 2021 r. w godzinach 9.00-12.00 on-line na platformie zoom.

Podczas szkolenia omówione zostaną wymagania ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w kontekście organizacji pozarządowych. Szkolenie obejmie wdrożenie do ustawy, obowiązki jakie organizacje pozarządowe będą realizować, rozwiązania jakie można wdrożyć w strukturach swojej organizacji. 

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 czerwca 2021 r. Następnie na zgłoszony adres e-mail zostanie wysłany link do udziału w spotkaniu on-line. Szkolenie jest organizowane przez Urząd Miasta Lublin we współpracy ze Stowarzyszeniem "Otwieracz".
Spotkanie potrwa 3 godziny zegarowe. Szkolenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu: tel 81 466 2555 lub
Serdecznie zapraszamy!

Facebook Obywatelski Lublin