W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zgłoś osobę do Komitetu Rewitalizacji

07.03.201910:33

Prezydent Miasta Lublin zwrócił się z prośbą o zarekomendowanie przez Radę Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin kandydata/kandydatki na członka/członkinię Komitetu Rewitalizacji Miasta Lublin reprezentujących interesariuszy wskazanych w art. 2 ust. 2  pkt 4 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2017 r. poz. 1023, z późn. zm.) tj. podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze Miasta Lublin działalność społeczną, w tym organizacje pozarządowe i grupy nieformalne.

W związku z powyższym zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do wskazania kandydatów i/lub kandydatek do Komitetu. Na zgłoszenia czekamy pod adresem do dnia 15 marca 2019 r.

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w wersji elektronicznej, w treści maila. W zgłoszeniu prosimy o przedstawienie następujących danych:

  1. Nazwa organizacji/grupy zgłaszającej kandydata/kandydatkę wraz z kontaktem telefonicznym do osoby odpowiedzialnej za przesyłane zgłoszenie.
  2. Imię i nazwisko osoby zgłaszanej wraz z kontaktem telefonicznym.
  3. Uzasadnienie zgłoszenia.