W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Przygotowania do Kongresu Organizacji Pozarządowych Miasta Lublin

02.06.201611:50

Stoimy przed wyborem nowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin. Aby to zrobić będziemy organizowali Kongres Organizacji Pozarządowych Miasta Lublin.

Planowany termin Kongresu to 9-10 września 2016 r., odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur i będzie współorganizowany z Urzędem Marszałkowskim i FLOPem.

Przygotowaniem tej imprezy zajmie się zespół organizacyjny. W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie się osób, które chcą być w zespole organizacyjnym Kongresu. Na zgłoszenia czekamy do 6 czerwca 2016 r. (poniedziałek). Zachęcamy wszystkie osoby, które chcą mieć wpływ na meteorytykę naszego spotkania do zgłoszenia się na ngo@lublin.eu.

Informacje o Radzie i Kongresie znajdują się tu: http://lublin.eu/mieszkancy/obywatelski-lublin/organizacje-pozarzadowe/rada-dzialalnosci-pozytku-publicznego-miasta-lublin/kompetencje/.