W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
O nas

Gmina Lublin współpracuje z organizacjami pozarządowymi zarówno finansowo, jak i pozafinansowo. Organizacje realizują zadania, które są im zlecane w formie powierzenia lub wsparcia, w ramach otwartych konkursów ofert oraz w trybie pozakonkursowym. Współpraca finansowa realizowana jest w takich dziedzinach jak: kultura, sport, turystyka, zdrowie, ochrona środowiska, pomoc społeczna, wsparcie osób z niepełnosprawnościami, partycypacja społeczna, pomoc prawna, rozwój przedsiębiorczości. Oferowane jest również wsparcie wkładów własnych organizacji na projekty realizowane ze środków spoza budżetu miasta. Współpraca z organizacjami odbywa się także pozafinansowo m.in. poprzez udostępnianie lokali, sprzętu i materiałów informacyjnych niezbędnych do realizacji celów statutowych.

* Na zdjęciu: I Kongres Organizacji Pozarządowych Miasta Lublin - 18 lutego 2012 r.

Zapraszamy do kontaktu i współdziałania!

Biuro Partycypacji Społecznej
ul. Gilasa 3, pok. 107 i 109
20-109 Lublin
tel.: 81 466 25 50
e-mail:
Zachęcamy do zapisania swojej organizacji jako odbiorcy newslettera z aktualnymi informacjami. Wystarczy wysłać e-mail ze zgłoszeniem. Informacje dla organizacji pozarządowych wysyłane są zazwyczaj raz na miesiąc.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych

Facebook Obywatelski Lublin