W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert- Edukacja ekologiczna mieszkańców Lublina w zakresie ochrony powietrza

Konkurs ofert- Edukacja ekologiczna mieszkańców Lublina w zakresie ochrony powietrza
25.02.202213:58

Prezydent Miasta Lublin na podstawie art. 11 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 2, oraz art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 z późn.zm.), zwanej dalej „ustawą” ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego.

Zadanie obejmuje realizację programu zwiększającego świadomość ekologiczną mieszkańców Miasta Lublin w sprawach dotyczących ochrony powietrza. Zadanie obejmuje organizację działań o charakterze informacyjnym (ulotki, plakaty, reklama w przestrzeni publicznej, lokalnych mediach) oraz edukacyjnym (szkolenia, warsztaty, konferencje). Preferowane będą projekty mające na celu zwiększenie uczestnictwa młodych ludzi w działaniach proekologicznych w ramach przygotowań do Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

Termin składania ofert upływa 25 marca 2022 o godzinie 15:30.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin