W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie ekologii, dziedzictwa przyrodniczego i ochrony zwierząt

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie ekologii, dziedzictwa przyrodniczego i ochrony zwierząt
01.07.201911:00

Prezydent Miasta Lublin działając na podstawie art. 11 ust. 1 pkt. 1 i 2 oraz ust. 2 oraz art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U.2019, poz. 688 j.t.) zwanej dalej Ustawą, ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie ekologii, dziedzictwa przyrodniczego i ochrony zwierząt w roku 2019 i jednocześnie zaprasza do składania ofert.

Tytuł zadania publicznego: Realizacja programów zwiększających świadomość ekologiczną uczniów lubelskich szkół w sprawach dotyczących selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Oferty należy składać do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, ul. Zana 38, 20-601 Lublin, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 lipca 2019 roku do godz. 15:30.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin