W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Otwarty konkurs ofert - działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych: realizacja miejskiej polityki rowerowej i pieszej 2019

25.01.201915:20

Prezydent Miasta Lublin, działając na pod,stawie art. 11 ust. 1 pkt 1 oraz ust. 2, 3 i 4 oraz art. 13 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j. t. Dz. U. z 2016 r., poz. 1817), zwanej dalej "ustawą", ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego „działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych: realizacja miejskiej polityki rowerowej i pieszej”, skierowanego do mieszkanek i mieszkańców Lublina, organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy, zwanych dalej "organizacjami", działających na terenie Miasta Lublin.

I. Rodzaj zadania publicznego: działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych: realizacja miejskiej polityki rowerowej i pieszej.

Zleceniobiorca przygotowując ofertę powinien uwzględnić przeprowadzenie kampanii zachęcającej do aktywnego docierania do szkoły rowerem. W ramach zadania należy przeprowadzić kampanię zachęcającą do aktywnego docierania do szkoły rowerem, trwającą min. 20 dni roboczych, obejmującą min. 20 szkół i min. 5 tys. uczniów i uczennic. W ramach kampanii należy przewiedzieć zajęcia edukacyjne w zakresie nabywania umiejętności w zakresie praktycznych umiejętności poruszania się rowerem, min. 1 zajęcia dla każdej szkoły.

Pliki do pobrania

Ogłoszenie konkursowe realizacja miejskiej polityki rowerowej i pieszej 2019.pdf
Ogłoszenie konkursowe realizacja miejskiej polityki rowerowej i pieszej 2019.pdf
wyniki oceny formalnej loverowy.pdf
wyniki oceny formalnej loverowy.pdf
ogloszenie wynikow oceny merytorycznej loverowy lublin.pdf
ogloszenie wynikow oceny merytorycznej loverowy lublin.pdf
wyniki_oceny_formalnej_promowanie_partycypacyjnego_modelu_zarzadzania_miastem.pdf
Plik zawiera wyniki oceny formalnej promowanie partycypacyjnego modelu zarządzania miastem