W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty konkurs ofert na realizację w 2019 r. zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej

Otwarty konkurs ofert na realizację w 2019 r. zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej
08.11.201815:32

Prezydent Miasta Lublin ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2019 r. zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów przeznaczonych na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Konkurs ma na celu wybór ofert i zlecenie, w formie powierzenia, realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów przeznaczonych na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r.
poz. 2030 i z 2018 r. poz. 1467).
Wyłonione w drodze konkursu organizacje pozarządowe prowadzące działalność pożytku publicznego mają zapewnić prowadzenie siedmiu punktów, w których udzielana jest nieodpłatna pomoc prawna lub świadczone nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, zlokalizowanych na terenie miasta Lublin.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin