W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konkurs "Prowadzenie specjalistycznego ośrodka wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie - 25 miejsc"

05.01.201714:46

Wykaz ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej należącego do zadań zleconych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Gminę Lublin - miasto na prawach powiatu "Prowadzenie specjalistycznego ośrodka wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie - 25 miejsc", wraz z informacją o wynikach oceny formalnej.

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej należącego do zadań zleconych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Gminę Lublin - miasto na prawach powiatu "Prowadzenie specjalistycznego ośrodka wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie - 25 miejsc" .

Pliki do pobrania

wykaz020117.pdf
wykaz020117.pdf
wyniki ośrodka wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie - 25 miejsc .pdf
wyniki ośrodka wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie - 25 miejsc"