W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty konkurs ofert Podniesienie kompetencji biznesowych w przemysłach kreatywnych w dziedzinie projektowania zieleni

Otwarty konkurs ofert Podniesienie kompetencji biznesowych w przemysłach kreatywnych w dziedzinie projektowania zieleni
07.06.201709:29

Prezydent Miasta Lublin działając na podstawie art. 11 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 oraz art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 1817, j.t.) zwanej dalej Ustawą, ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych realizowanych w roku 2017 r. w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości
Cel konkursu:
Konkurs ma na celu wybór ofert i zlecenie w formie powierzenia realizacji zadań publicznych w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.
I. Rodzaj zadania:
1. Zadanie może być realizowane w różnych formach, a w szczególności poprzez organizację następujących niekomercyjnych przedsięwzięć:
2) Podniesienie kompetencji biznesowych w przemysłach kreatywnych w dziedzinie projektowania zieleni.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin