W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty konkurs ofert "Przeprowadzenie warsztatów biznesowych dla studentów kierunków kreatywnych"

Otwarty konkurs ofert "Przeprowadzenie warsztatów biznesowych dla studentów kierunków kreatywnych"
28.02.201812:38

Prezydent Miasta Lublin  ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości. Termin składania ofert upływa w dniu 23 marca 2018 r. o godzinie 15.30. Na realizację zadania przeznaczono środki w wysokości 15 000,00 zł.

Wybrany w wyniku konkursu oferent będzie miał za zadanie przeprowadzenie warsztatów biznesowych dla studentów kierunków kreatywnych. W warsztatach weźmie udział 20 studentów uczelni z Miasta Lublin, którzy studiują na kierunkach kreatywnych takich jak grafika, malarstwo, edukacja artystyczna, jazz i muzyka estradowa, którzy mają pomysł na biznes, ale potrzebują wiedzy i narzędzi do rozpoczęcia działalności, jak również studenci w/w kierunków, którzy dopiero poszukują pomysłu biznesowego.
Celem warsztatów ma być zapoznanie się studentów kierunków kreatywnych z nowoczesnymi metodami testowania i wdrażania pomysłów na biznes, co pozwoli na zminimalizowanie ryzyka porażki rynkowej i stworzenie innowacyjnych produktów i usług, które rozwiną lokalny rynek.
Złożona oferta powinna obejmować:

  • określenie ilości godzin warsztatów;
  • opis programu warsztatów;
  • przedstawienie sylwetki trenera/trenerów odpowiedzialnych za przeprowadzenie warsztatów;
  • opis narzędzi wykorzystywanych do promocji warsztatów.

Warunki realizacji zadania:

  • przeprowadzenie warsztatów, jak również rekrutacja uczestników i promocja wydarzenia;
  • zrealizowanie zadania na terenie Miasta Lublin;
  • zamieszczenie we wszystkich drukach i materiałach promocyjnych związanych z realizacją zadania, a także w ogłoszeniach prasowych, reklamach, itp. informacji o tym, że zadanie jest realizowane przy pomocy finansowej Miasta Lublin oraz do zamieszczania w ww. materiałach logotypów wskazanych przez Miasto Lublin;
  • realizacja zadania w ścisłej współpracy z Wydziałem Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin;
  • uwzględnienie systemu identyfikacji wizualnej stosowanego przez Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów;
  • realizacja zadania może nastąpić przez więcej niż jeden podmiot, jeżeli oferta została złożona wspólnie, zgodnie z art. 14 ust. 2-5 ustawy.

Zadanie należy zrealizować w okresie od 9 kwietnia do 10 czerwca 2018r.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin