W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert na realizację zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2016 r.

Konkurs ofert na realizację zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2016 r.
14.12.201513:22

Prezydent Miasta Lublin ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2016 r. zadań publicznych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2016 r. (zadanie I, tj. Zwiększanie dostępności pomocy terapeutycznej i rehabilitacyjnej dla osób uzależnionych od alkoholu). Termin składania ofert upływa w dniu 12 stycznia 2016 r.

Zaproszenie do składania ofert obejmuje tytuły zadań publicznych:

Zadanie 1 –
Realizacja pięciu programów wspierających proces zdrowienia osób uzależnionych od alkoholu - 42.500 zł, przy czym na realizację jednego programu – 8.500 zł.
Zadanie 2 -
Realizacja trzech programów interwencyjno – motywacyjnych dla osób z problemem alkoholowym oraz zadań na rzecz osób cierpiących na chroniczny alkoholizm, w tym dla osób bezdomnych oraz pensjonariuszy domów pomocy społecznej - 15.000 zł, przy czym na realizację jednego programu – 5.000 zł.
Zadanie 3 – Wspomaganie procesu rehabilitacji poprzez organizację czterech wyjazdów na spotkania trzeźwościowe dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin - 40.000 zł, przy czym na organizację jednego wyjazdu – 10.000 zł.
Zadanie 4 –
Wspomaganie procesu rehabilitacji poprzez organizację dwóch imprez dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin - 20.000 zł, przy czym na organizację jednej imprezy – 10.000 zł.
Zadanie 5 -
Prowadzenie ośrodka typu hostel dla osób uzależnionych od alkoholu po przebytym leczeniu w zakładzie lecznictwa odwykowego - 90.000 zł.
 

Dodatkowe informacje na temat konkursu dostępne są w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin, ul. Leszczyńskiego 20, tel. 81 466 3400.
Ogłoszenie konkursowe dostępne jest też w Biuletynie Informacji Publicznej.        

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin