W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert na realizację zadania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.

Konkurs ofert na realizację zadania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.
04.05.201810:31

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r. obejmującego realizację programów i działań informacyjno-edukacyjnych skierowanych do mieszkańców Lublina upowszechniających wiedzę na temat szkód związanych z używaniem alkoholu oraz promujących zdrowy styl życia w szczególności poprzez: kampanie edukacyjne, działania promocyjne i reklamowe, konkursy profilaktyczne, szkolenia, publikacje prasowe i działania medialne, konferencje, seminaria, debaty lokalne i imprezy edukacyjne.

Termin składania ofert do dnia 17 maja 2018 r.

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20, pok. 403 oraz pod numerem tel. 81 466 3414.

Pliki do pobrania

  • ogloszenie_o_konkursie_ofertGPPiRPA obszar1.pdf
    Konkurs ofert na realizację programów i działań informacyjno-edukacyjnych skierowanych do mieszkańców Lublina upowszechniających wiedzę na temat szkód związanych z używaniem alkoholu oraz promujących zdrowy styl życia w szczególności poprzez: kampanie edukacyjne, działania promocyjne i reklamowe, konkursy profilaktyczne, szkolenia, publikacje prasowe i działania medialne, konferencje, seminaria, debaty lokalne i imprezy edukacyjne. 155.02 KB
  • wzor_oferty-obszar1.odt
    Wzór oferty 224.29 KB
  • wyniki_konkursu_ofert GPPIRPA 4.05.odt
    wyniki_konkursu_ofert GPPIRPA 18.72 KB

Facebook Obywatelski Lublin