W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Co chcesz zmienić w szkole? - pytają w SP4

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Co chcesz zmienić w szkole? - pytają w SP4
25.10.202213:18

Film, kolorowy regulamin, święto pomysłowości, pomoc przy pisaniu projektów - to wszystko dzieje się Szkole Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza. Głosowanie już za moment!

Zagospodarowanie patio, jasne kolory ścian, sklepik szkolny, siatka do bramki - takie i wiele innych pomysłów mają  uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 4, którzy zachęcając innych do udziału w Szkolnym Budżecie Obywatelskim nagrali specjalny film promocyjny.

W szkole zorganizowano także Święto Pomysłowości, dzięki któremu łatwiej było określić potrzeby i znaleźć inspiracje na projekty.
Promocja projektów będzie trwała od 8 do 11 listopada. Głosowanie odbędzie się już 14 listopada. Do realizacji przejdą:

  •  jeden duży projekt, który otrzyma największą liczbę głosów;
  • dwa małe projekty, które otrzymają największą liczbę głosów (zajmą pierwsze i drugie miejsce na liście rankingowej).

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.

Pliki do pobrania