W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Głosowanie w SP40
03.11.202208:37

Magiczny ogród, Myszki i klawiatury, Ławeczka na orlik, Jaka to melodia, Wygodna przerwa, Stolik z palet, Ratownictwo i profilaktyka, Gimnastyka dla malucha - to tytuły projektów poddanych pod głosowanie w Szkole Podstawowej nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980.

Jeszcze dzisiaj trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego (2-3 listopada).
Głosować mogą: uczniowie i uczennice, rodzice, nauczyciele i nauczycielki, dyrekcja szkoły, pracownicy administracji i obsługi. Można głosować na jeden projekt. Głosowanie odbywa się za pomocą:

  • karty papierowej wrzuconej do urny - uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi;
  • formularza internetowego - rodzice.

Jeśli spośród projektów, które dostaną tyle samo głosów konieczne będzie wybranie jednej inicjatywy ze względu na ograniczenia finansowe, zwycięski projekt wybierany zostanie w drodze szkolnej debaty.
Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.