W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Głosowanie w Zespole Szkół Budowlanych

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Głosowanie w Zespole Szkół Budowlanych
16.11.202211:19

Taśmy antypoślizgowe na schodach, Nowe piłki, Nowe rakietki, Przerwa na siedząco, Zielony odpoczynek, W oczekiwaniu… na lekcję – nowe ławki, Kawiarenka czytelnicza, Wygodna przerwa – to tytuły projektów w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie.

Obecnie trwa proces wyboru projektów najbardziej odpowiadających potrzebom społeczności szkolnej ZSB.  Wybór projektów odbywa się w drodze głosowania. Głosować mogą: uczniowie i uczennice, nauczyciele i nauczycielki, dyrekcja szkoły, pozostali pracownicy i pracownice szkoły. Można głosować na maksymalnie dwa projekty. Głosowanie odbywa się za pomocą karty papierowej w systemie z urną stojącą w wyznaczonym miejscu.

Jeśli spośród projektów, które dostaną tyle samo głosów, trzeba będzie wybrać jeden, zwycięski projekt wybrany zostanie w drodze ponownego głosowania spośród zwycięskich projektów.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.