W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
II edycja SBO w SOSW1
14.11.202213:22

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Lublinie projektodawcy w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego przygotowują się do promocji swoich pomysłów. Obecnie trwa proces weryfikacji zgłoszonych projektów.

Jedna osoba /grupa mogła zgłosić jeden projekt. Do projektu należało dołączyć listę poparcia, osobiście podpisaną przez co najmniej 15 osób. Jedna osoba mogła poprzeć jeden projekt.

Na 23 listopada 2022 r. przewidziano głosowanie. Głosowanie odbywać się będzie w drodze głosowania tajnego za pomocą karty papierowej w systemie z urną stojącą lub chodzącą. Będzie można głosować na jeden projekt. Jeśli spośród projektów, które dostaną tyle samo głosów, trzeba będzie wybrać jeden,  zwycięski projekt wybrany zostanie w drodze losowania.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.