W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Stwórz przepis na nową SP28

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
Stwórz przepis na nową SP28
27.10.202213:24

Stwórz przepis na nową szkołę. Zbierz składniki: pomysł na zmiany i garść chęci. Zaproś przyjaciół do wspólnego działania. Zgłoś swój przepis. Czas gotowania do 3 listopada. Konsultacje z kucharzem - długie przerwy na kanapie przy gabinecie Pani Wicedyrektor. Tak do udziału w Szkolnym Budżecie Obywatelskim zaprasza Szkolny Zespół Roboczy w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie.

Do 7 listopada trwa etap składania projektów (do urny w sekretariacie szkoły). Głosowanie odbędzie się w terminie 21-23 listopada. W ramach konkursu wyłonione zostaną 3 projekty (jeden duży za 2000 zł i dwa małe po 1000 zł). Projekty mogą być składane przez jedną osobę lub grupę. Czas na poprawę projektu wynosi 3 dni.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i udziału w SBO!
Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.