W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W SP18 czas na składanie projektów

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
W SP18 czas na składanie projektów
28.10.202210:29

Do 10 listopada trwa etap składania projektów w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie. Projekty można składać pojedynczo lub grupowo. Jedna osoba/grupa może zgłosić jeden projekt. Projekty, które przejdą do etapu wyboru, można będzie promować wśród społeczności szkolnej, np. za pomocą plakatów i ulotek, a także podczas zorganizowanych w tym celu prelekcji w klasach.

Wybór projektów odbywać się będzie w drodze głosowania w terminie 24-29 listopada. Można głosować na maksymalnie 3 projekty.
Głosowanie odbywa się za pomocą formularza internetowego oraz za pomocą kart do głosowania. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i  regulaminem SBO.
Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.