W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W SP20 zdecydują co chcą zmienić w swojej szkole

Projekt Norweski: Iceland Liechttenstein grants, Norway grants
W SP20 zdecydują co chcą zmienić w swojej szkole
02.11.202213:08

9 listopada odbędą się wybory projektu dużego i małego spośród 11 propozycji uczniów i uczennic Szkoły Podstawowej nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego. Obecnie trwa etap promocji projektów wśród społeczności szkolnej.

Głosowanie odbędzie się za pomocą karty papierowej wrzucanej do urny w świetlicy szkolnej. Głosować będą mogli: uczniowie i uczennice, nauczyciele i nauczycielki, dyrekcja szkoły, pozostali pracownicy i pracownice szkoły, rodzice. Do realizacji przejdzie jeden projekt duży (3000 zł) i jeden mały (1000 zł) z największą liczbą głosów. Łącznie zgłoszono 31 projektów (małe i duże). 8 projektów zostało odrzuconych na etapie weryfikacji.

Projekty, które będą poddane pod głosowanie:

  • małe:
  1.  Kreatywna świetlica (klocki magnetyczne, klocki lego, klocki clics,  gry planszowe, gry logiczne do świetlicy szkolnej).
  2. Wózek do wyznaczania linii na boisku szkolnym.
  3. Mini strefa relaksu (5 puf sako oraz wykładzina na holu).
  4. Duże warcaby na holu 120x120 cm - 2 sztuki (antypoślizgowa naklejana gra korytarzowa na holu).
  5. Koszulki sportowe  z napisem SP20 z przeznaczeniem na wydarzenia sportowe.
  • duże:
  1. Kranik z wodą do picia na parterze budynku szkoły.
  2. Korkowy parawan mobilny.
  3. Strefa gier 3w1 (cymergaj, bilard, tenis stołowy) - projekt połączony.
  4. Gimnastyka na 100% (ścieżka akrobatyczna - 6m w salce korekcyjnej).
  5. Kącik gier i zabaw na holu (regał, pufy, stoliki, maty, domino, bingo, warcaby, scrabble, puzzle, bierki, pchełki, mata zręcznościowa).
  6. Strefa relaksu (pufy sako - 19 sztuk) - projekt połączony.

Konkurs Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności", finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.