W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zabierz głos w konsultacjach Zaułka Hartwigów

Zabierz głos w konsultacjach Zaułka Hartwigów
04.10.201911:23

3 października 2019 odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne dotyczące zagospodarowania zielenią Zaułka Hartwigów. Zaprezentowane zostały wnioski z obserwacji, dane z wywiadów i ankiet, a także rekomendacje dotyczące zagospodarowania zieleni. Podsumowane zostały potrzeby związane ze spędzaniem czasu na zaułku zebrane od różnych użytkowników tego miejsca: uczniów pobliskiej szkoły, przechodniów, przewodników czy okolicznych mieszkańców.

Projekt konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania zieleni w Zaułku Hartwigów jest działaniem w ramach Zielonego Budżetu, którego realizatorem jest Fundacja Teren Otwarty. Proces jest prowadzony pod opieką Biura Partycypacji Społecznej pod nadzorem merytorycznym Biura Miejskiego Architekta Zieleni.

6 grudnia 2019, godz 18.00 zaprezentowany zostanie projekt finalnej koncepcji zagospodarowania zieleni. Na wszystkie spotkania zapraszamy do siedziby Kooperatywy Lubelskiej; Wspólnej Przestrzeni na Kowalskiej, która jest Partnerem Wydarzenia

 

Zebraną wiedzę i propozycje wynikające z rekomendacji do koncepcji przedstawiamy w załączonej prezentacji.

Osoby chcące przekazać swoje uwagi, przemyślenia co do treści zawartej w prezentacji, zachęcamy do kontaktu drogą mejlową:

Pliki do pobrania