W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Pętla Wojciechowska

Opis projektu

Projekt zakłada stworzenie koncepcji zagospodarowania zielenią terenów w pobliżu pętli autobusowej przy ul. Wojciechowskiej. Teren będzie służyć mieszkańcom jako dojście z pętli autobusowej w głąb dzielnicy i miejsce aktywnego wypoczynku. Skwer w bliskim sąsiedztwie pętli oraz uporządkowanie terenu i wykonanie dodatkowych nasadzeń pozwoli na podniesienie atrakcyjności tego miejsca.

Celem jest stworzenie przy współudziale mieszkańców i mieszkanek koncepcji zagospodarowania zielenią Pętli Wojciechowska:

  • rozpoznanie terenu, grup interesariuszy i szerokie dotarcie do mieszkańców,
  • zebranie wszystkich inicjatyw i pomysłów na zagospodarowanie terenu oraz rozpoznanie potrzeb poszczególnych grup interesu,
  • wypracowanie konsensusu wspólnie z różnymi grupami interesu i przedstawienie go na dwóch wariantach koncepcji.

Konsultacje społeczne trwały od 15 października 2019 do 31 grudnia 2019.

  • Spotkanie badawcze w dniu 22 listopada, godzina 17.30, Biblioteka Miejska, ul. Sławin 20
  • Przyjmowanie opinii na piśmie, w tym poprzez internet oraz ustnie do protokołu (konsultacje@lublin.eu).
  • Wypełnienie formularza online, dostępnego na stronie www.lublin.eu/konsultacje.

Realizatorem zadania jest Fundacja Teren Otwarty.

Pętla Wojciechowska - konsultacja koncepcji

Prezentujemy kierunki pracy nad koncepcją zagospodarowania Pętli Wojciechowska. Materiał został wypracowany wspólnie z mieszkańcami i mieszkankami. Prezentacja zawiera także zapis rozmów i kierowanych uwag.

Czekamy na Państwa uwagi i pomysły do dnia 22 grudnia br. pod adresem mailowym lub bezpośrednio, w siedzibie Filii nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Biblioteki na Poziomie, w tym samym okresie.

Do pobrania

Koncepcja finałowa

Prezentujemy finałową koncepcję zagospodarowania zielenią Pętli Wojciechowska.

Do pobrania