W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne wejściówki na basen dla uczestników Programu "Rodzina Trzy Plus" na rok szkolny 2017/2018

Bezpłatne wejściówki na basen dla uczestników Programu "Rodzina Trzy Plus" na rok szkolny 2017/2018
11.09.201709:20

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 15 września br. (piątek) w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin, w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" wydawane będą bezpłatne wejściówki wstępu na osiem pływalni szkolnych. Wejściówki ważne będą od września 2017 r. do czerwca 2018 r. Karnety wydawane będą w godzinach pracy Urzędu (7.30 - 15.30) przy ul. Leszczyńskiego 20, w pokoju 503.

Liczba karnetów jest ograniczona.
Wydział nie prowadzi zapisów na karnety. Obowiązuje system kolejkowy.
 
Do otrzymania bezpłatnych wejściówek wymagane jest posiadanie ważnych Kart "Rodzina Trzy Plus" i okazanie przynajmniej jednej Karty w trakcie odbioru karnetów.
Osoba ubiegająca się o karnety może uzyskać maksymalnie tyle karnetów, ile jest członków w danej rodzinie, którzy posiadają ważne Karty "Rodzina Trzy Plus".
Karnety wydane na okres wrzesień 2016 - czerwiec 2017 r. tracą ważność i nie podlegają przedłużeniu ani wymianie.

Szczegółowy wykaz placówek znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej załączniku Lista placówek oferujących bezpłatne wejście na basen w okresie wrzesień 2017 - czerwiec 2018.
 
Serdecznie zapraszamy

Pliki do pobrania