W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne wejściówki na basen w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus"

Bezpłatne wejściówki na basen w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus"
07.09.201811:56

W dniu 12 września br. (środa) w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin, w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" wydawane będą bezpłatne wejściówki/karnety wstępu do 8 pływalni szkolnych. Wejściówki ważne będą od września 2018 r. do czerwca 2019 r.

Karnety wydawane będą w godzinach pracy Urzędu (7.30 - 15.30) przy ul. Leszczyńskiego 20, w pokoju 503.

Do otrzymania bezpłatnych wejściówek wymagane jest posiadanie ważnych Kart "Rodzina Trzy Plus". Rodzina ubiegająca się o karnety może uzyskać maksymalnie tyle karnetów, ile jej członków posiadah ważne Karty "Rodzina Trzy Plus".

Liczba karnetów jest ograniczona. Wydział nie prowadzi zapisów na karnety. Obowiązuje system kolejkowy.

Po odbiór Karnetów zgłosić się może:

  • Osoba pełnoletnia będąca członkiem dużej rodziny posiadająca ważne Karty „Rodzina Trzy Plus”,

  • W sytuacjach niepozwalających na samodzielny odbiór karnetów przez uprawnionych, Karnety na pływalnie odebrać będą mogli wstępni (rodzice, dziadkowie), zstępni (pełnoletnie: wnuki i dzieci, w tym adoptowane) oraz pełnoletnie rodzeństwo. Osoby te powinny posiadać upoważnienia udzielone na piśmie od osoby uprawnionej do otrzymania karnetu.

Karnety wydane na okres wrzesień 2017 - czerwiec 2018 r. tracą ważność i nie podlegają przedłużeniu ani wymianie.

Szczegółowy wykaz placówek znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej załączniku: Lista placówek oferujących bezpłatne wejście na basen w okresie wrzesień 2018- czerwiec 2019.

Pliki do pobrania