W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs 'Lublin.Miasto z legend' dla najmłodszych lublinian

Konkurs 'Lublin.Miasto z legend' dla najmłodszych lublinian
31.03.202310:48

Stworzenie witrazu lub collagu - to zadanie, które czeka na na uczestników konkursu plastycznego „Lublin.Miasto z legend”. W ten sposób dzieci spróbują odpowiedzieć na pytanie, co jest ich zdaniem ważne, a przez to zasługuje na upamiętnienie w przestrzeni miasta. Konkurs plastyczny to element działań lubelskiego Programu Rodzina Trzy Plus.

Do wzięcia udziału w konkursie zaproszeni są najmłodsi lublinianie w wieku 6–12 lat. Nie ma znaczenia czy mają liczne rodzeństwo, czy też pochodzą z niewielkich rodzin lub są jedynakami. Zadanie wykonywane będzie indywidualnie. Przez 3 godziny dzieci będą miały czas na wycinanie, klejenie, malowanie, zszywanie. Efektem końcowym tych działań będzie praca konkursowa.
Prace tworzone w ramach konkursu wykonane zostaną w jednej wybranej przez uczestnika technice, a organizator zapewni materiały, z których będzie można  skorzystać. Z kolei obecni podczas wydarzenia pracownicy MDK, pomogą w przygotowaniu prac i obsłudze.

Konkurs odbędzie się 22 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 przy ul. Bernardyńskiej 14a. Pierwsza z grup uczestników przystąpi do działania o godzinie 10.00.

Uczestnictwo w akcji wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem Formularza online - Lublin.Miasto z legend lub papierowego formularza dostępnego w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Bernardyńskiej 14a.

Zapisy już trwają, a termin zgłoszeń upływa 16 kwietnia. Liczba uczestników konkursu jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. BRAK MIEJSC. REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.

Przed rejestracją zapoznaj się z Regulaminem.

 

Organizatorzy

logo organizatorowLubelski Program Rodzina Trzy Plus jest elementem polityki społecznej Miasta. Głównym jego celem jest tworzenie warunków do dobrego funkcjonowania i wszechstronnego rozwoju rodzin, zwłaszcza wielodzietnych. Obecnie posiadaczami Kart Rodzina Trzy Plus jest 4120 lubelskich rodzin – z lubelskiego Programu skorzystało już 92% uprawnionych. W 2022 r. w Lublinie zameldowanych było 49 294 rodzin, z czego 4363 stanowiły rodziny wielodzietne (8%). Więcej informacji na stronie www.trzyplus.lublin.eu

Pliki do pobrania