W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin – od Niepodległości do Współczesności"

Konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin – od Niepodległości do Współczesności"
26.09.201809:10

Lubisz malować, rysować i wyklejać? Interesujesz się historią i swoim miastem? Jesteś członkiem dużej rodziny? Jeśli tak, to weź udział w Konkursie "Rodziny inspirują Lublin – od Niepodległości do Współczesności".

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 12 lat, członków Programu „Rodzina Trzy Plus”. Konkurs ma charakter zamknięty. Udział w Konkursie możliwy jest wyłącznie na podstawie poprawnie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego (Formularz w załączeniu poniżej) dostarczonego do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konkurs odbędzie się w dniu 27 października 2018 r. (sobota) w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” przy ul. Bolesława Chrobrego 18, w godzinach od 10.00 do 15.30. W każdej grupie wiekowej (I grupa: od 4 do 6 lat, II grupa: od 7 do 9 lat oraz III grupa: od 10 do 12 lat) przewidzianych jest 40 miejsc. Zadaniem uczestników będzie wykonanie jednej pracy plastycznej w technice płaskiej (rysunek, malarstwo, collage) nawiązującej do obchodów jubileuszu 100ej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na wykonanie pracy plastycznej przewidziany jest czas 90 minut. Podczas konkursu oceniane będą: poziom artystyczny pracy, jakość wykonania, oryginalność oraz stopień trudności wykonania. W trakcie trwania Konkursu zapewniona zostanie opieka pedagogiczna oraz pomoc specjalistów w dziedzinie sztuk pięknych Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją”. Materiały do wykonania prac plastycznych przygotowane zostaną przez Organizatora.

W każdej kategorii wiekowej wyłonionych zostanie 3 laureatów, którym przyznane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczestnictwa. Ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w terminie do 23 listopada 2018 r.

Na zgłoszenia czekamy do 14 października 2018 r.

O fakcie zakwalifikowania się dziecka/i do Konkursu, rodzice/opiekunowie prawni zostaną poinformowani do dnia 19 października br. mailowo i/lub telefonicznie.

Regulamin Konkursu "Rodziny inspirują Lublin – od Niepodległości do Współczesności" wraz z Formularzem zgłoszeniowym znajduje się poniżej w załączniku.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Pliki do pobrania