W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs Rodzina Trzy Plus na portalu Facebook

Konkurs Rodzina Trzy Plus na portalu Facebook
23.11.202209:41

23 listopada na profilu Miasto Lublin portalu Facebook (https://www.facebook.com/MiastoLublin/) ogłoszony zostanie konkurs w ramach Jubileuszu Programu Rodzina Trzy Plus. Autorów 3 pierwszych postów z poprawnymi odpowiedziami nagrodzimy 2-osobowymi wejściówkami do Filharmonii Lubelskiej na koncert Eleny Rutkowskiej & zespołu Cygańskie Czary (Wydarzenie realizowane w ramach zadania pt.”Konferencja edukacyjna: Społeczność romska – tradycja i współczesność – edycja IV i Dni Kultury Romskiej”. Termin: 28 listopada 2022 r. godz. 16.00), kolejnych 7u gadżetami z logo Programu Rodzina Trzy Plus.

Zadaniem uczestników będzie zamieszczenie w komentarzu pod postem poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane w poście.

Zasady Konkursu poniżej w załączeniu.

Zapraszamy do udziału.

Pliki do pobrania