W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF [KONKURS] Z okazji Dnia Babci i Dziadka ogłaszamy konkurs dla najmłodszych lublinian

17.01.202013:21

W związku z Dniem Babci i Dziadka, w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłaszamy konkurs dla najmłodszych "Laurka dla dziadków". Przyślijcie nam zdjęcia laurek, jakie Wasze pociechy zrobiły dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Najciekawsze prace nagrodzimy gadżetami miejskimi. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 stycznia.

Zadaniem dzieci będzie wykonanie laurki dla dziadków z okazji Dania Babci i Dziadka, a zadaniem rodziców będzie przesłanie fotografii:

  • uwieczniającej moment wręczenia tejże laurki dziadkom,
  • ukazującej samą laurkę,
  • przedstawiającej portret z dziadkiem/babcią oraz laurką.

W konkursie "Laurka dla dziadków" udział wziąć mogą wyłącznie dzieci wieku od 4 do 12 lat, członkowie Programu „Rodzina Trzy Plus”. Dzieci mogą wykonać laurkę samodzielnie lub wspólnie z rodzeństwem. Laurka może zawierać wierszyk, rymowankę, rysunek ect. Jej rozmiar i forma jest całkowicie dowolna. Czekamy na kreatywne pomysły i ujmujące fotografie.

Fotografie do Konkursu wraz z oświadczeniem (stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu) przesłać mogą wyłącznie rodzice/opiekunowie prawni na adres: trzyplus@lublin.eu

Na zgłoszenia czekamy do 27 stycznia br.

Z przesłanych fotografii wybrane zostaną te najciekawsze, których autorzy otrzymają nagrody w postaci gadżetów Programu „Rodzina Trzy Plus” oraz gadżetów promujących miasto. 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursowym.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu_Laurka dla dziadków.pdf
Regulamin konkursu_Laurka dla dziadków
Załacznik nr 1.pdf
Załącznik nr 1 - oświadczenia
Załącznik nr 2.pdf
Załącznik nr 2 - klauzula informacyjna