W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lublin dołącza do obchodów Światowego Dnia Małżeństwa

Lublin dołącza do obchodów Światowego Dnia Małżeństwa
12.02.202117:30

Lublin, podobnie jak wiele innych miast, zarówno w Polsce jak i na całym świecie, dołącza do obchodów Światowego Dnia Małżeństwa, który przypada 13 lutego. Obchody inicjowane przez Fundację Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Życia, w ramach projektu 'Polska Szczęśliwych Rodzin'

Włączając się do akcji Władze Miasta chcą przypomnieć znaczenie trwałości małżeństwa w budowaniu silnego społeczeństwa. Chcą także rozszerzyć realizowane zadania, skierowane na promocję pozytywnego wizerunku rodziny o integrację działań na rzecz rodzin w całej Polsce.

Zachęcamy do obejrzenia, przygotowanego z tej okazji, spotu reklamowego "Zachowaj rytm". 

'Polska Szczęśliwych Rodzin' to projekt wspierania współpracy pomiędzy organizacjami zajmującymi się polityką prorodzinną w Polsce m.in.: instytucjami publicznymi, samorządami i organizacjami pozarządowymi oraz wzmacniania współpracy pomiędzy liderami środowisk prorodzinnych w Polsce. Inicjatywa jest realizowana na zlecenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej przez Fundację Narodowego Dnia Życia we współpracy z Radą Rodziny, organem opiniodawczo-doradczym Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. Ideą projektu jest przekonanie, że rodzina jest fundamentem naszej cywilizacji. Jest ważna - dla każdego z nas indywidualnie i dla naszej wspólnoty.

Więcej informacji www.polskaszczesliwychrodzin.pl oraz www.DzienZycia.pl

Logo projektu Polska Szczęśliwych Rodzin            logo Fundacja Narodowego Dnia życia