W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Model współpracy interdyscyplinarnej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Dobre praktyki i wymiana doświadczeń

Model współpracy interdyscyplinarnej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Dobre praktyki i wymiana doświadczeń
19.10.201814:31

Zespół Interdyscyplinarny w Lublinie, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin Pana dr Krzysztofa Żuka zorganizował w dniu 15 października 2018 r. wojewódzką konferencję szkoleniową pt. „Model współpracy interdyscyplinarnej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Dobre praktyki i wymiana doświadczeń”. Konferencję zorganizowano w ramach kampanii społecznej dotyczącej przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Konferencja została skierowana do specjalistów z Zespołów Interdyscyplinarnych z terenu największych miast województwa lubelskiego (byłe miasta wojewódzkie i miasta na prawach powiatu) oraz do wszystkich instytucji z terenu Miasta Lublin, które na co dzień współpracują z Zespołem Interdyscyplinarnym.

Konferencja szkoleniowa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział ponad 50 osób z różnych instytucji. Podczas konferencji przedstawiciele Zespołów Interdyscyplinarnych z największych miast woj. lubelskiego i instytucji z Miasta Lublin wymienili doświadczenia, przekazali dobre praktyki w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz zdobyli niezbędną wiedzę w tym zakresie.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Telewizja Polska Oddział w Lublinie, Polskie Radio Lublin oraz Gość Niedzielny.