W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nowe logo oraz wzór Karty Rodzina Trzy Plus

Nowe logo oraz wzór Karty Rodzina Trzy Plus
29.07.202210:09

Rok jubileuszu 10-lecia Programu Rodzina Trzy Plus to szczególny moment, w którym wspólnie z lubelskimi rodzinami, stawiamy sobie nowe cele. Dlatego też odświeżona została identyfikacja wizualna Programu poprzez wprowadzenie nowego logo oraz wzoru Karty, prostych w formie, ale bogatych w symbolikę.

Co ważne, wszystkie dotychczas wydane Karty Rodzina Trzy Plus ze „starym” logo w dalszym ciągu są ważne i nie podlegają wymianie na nowe.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z nowym znakiem Rodzina Trzy Plus oraz zasadami jego stosowania

plakat stare i nowe logo PRogramu Rodzina Trzy Plus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nowa Karta Rodzina Trzy Plus

Karta Rodzina Trzy Plus przysługuje każdej dużej rodzinie zamieszkałej na terenie Lublina. Wydawana jest bezpłatnie, jest imienna, wydawana dla każdego członka rodziny oddzielnie, zawiera PESEL oraz termin ważności i numer. Mogą otrzymać ją wszyscy rodzice oraz ich małżonkowie, którzy mają na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci w wieku do 18 roku życia lub do ukończenia 25 lat gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.trzyplus.lublin.eu w zakładce Karta Rodzina Trzy Plus - jak ją uzyskać?