W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prezydent Monika Lipińska finalistką konkursu Polka XXI Wieku

Prezydent Monika Lipińska finalistką konkursu Polka XXI Wieku
09.03.202314:20

Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych została finalistką konkursu Polka XXI Wieku i otrzymała wyróżnienie w kategorii Samorząd.

Serdecznie gratuluję wyróżnienia przyznanego Pani Prezydent Monice Lipińskiej. Dziękuję za aktywność i wszystkie działania w sferze zadań społecznych na rzecz dialogu, partnerstwa, integracji i współpracy pomiędzy  organizacjami pozarządowymi. Bardzo się cieszę, że kapituła konkursu dostrzegła Pani pracę na rzecz rodzin, a także wspierania naszych organizacji pozarządowych poprzez prężną działalność Lubelskiego Centrum Aktywności Obywatelskiej mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Ogólnopolski konkurs Polka XXI Wieku nagradza liderki działające na rzecz przedsiębiorczości, samorządu, edukacji, zdrowia, kultury, projektów społecznych, innowacji i nowych technologii. W konkursie doceniane są przede wszystkim kobiety, które są liderkami swoich środowisk. Inspirują, przewodzą i edukują, ale ich praca nie zawsze jest doceniana, bo nie zawsze są osobami z pierwszych stron gazet. Polka XXI WIEKU to wydarzenie, w którym udział biorą czołowe managerki, aktywistki społeczne, ekspertki, przedstawicielki administracji rządowej i samorządowej, dzieląc się swoim doświadczeniem w najważniejszych dla kobiet kwestiach.

Prezydent Monika Lipińska została zgłoszona do Konkursu przez Związek Dużych Rodzin. Wyróżnienia wręczono w Dniu Kobiet, 8 marca 2023 r. podczas Konferencji Polka XXI Wieku na uroczystej Gali w Warszawie.