W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rusza konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin"

Rusza konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin"
03.04.201714:37

Prezydent Miasta Lublin z okazji jubileuszu 5-lecia Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin".

Konkurs skierowany jest do dzieci z dużych rodzin, członków Programu „Rodzina Trzy Plus” w wieku od 4 do 12 lat.

Konkurs "Rodziny inspirują Lublin" ma charakter zamknięty. Udział w Konkursie możliwy jest wyłącznie na podstawie dostarczonego do tut. Wydziału poprawnie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego (Formularz w załączeniu poniżej).

Konkurs odbędzie się w dniu 13 maja 2017 r. w Dzielnicowym Domu Kultury „Bronowice” przy ul. Krańcowej 106, w godzinach od 10.00 do 14.00 w trzech kategoriach wiekowych: od 4 do 6 lat, od 7 do 9 lat oraz od 10 do 12 lat. W każdej grupie przewidzianych jest 60 miejsc. W trakcie trwania Konkursu zapewniona zostanie opieka pedagogiczna oraz pomoc specjalistów w dziedzinie sztuk pięknych. Zadaniem uczestników będzie wykonanie jednej pracy plastycznej w technice płaskiej. Na wykonanie pracy plastycznej przewidziany jest czas od 60 do 90 minut. Materiały do wykonania prac plastycznych przygotowane zostaną przez Urząd Miasta Lublin.

W każdej kategorii wiekowej wyłonionych zostanie 3 laureatów. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dodatkowo każde dziecko biorące udział w Konkursie otrzyma dyplom uczestnictwa. Wręczenie nagród nastąpi podczas Gali z okazji 5-lecia istnienia Programu „Rodzina Trzy Plus” w dniu 31 maja 2017 r. w siedzibie Centrum Kultury w Lublinie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2017 r.

Regulamin konkursu plastycznego "Rodziny inspirują Lublin" wraz z Formularzem zgłoszeniowym znajduje się w załączniku.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Pliki do pobrania