W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Świetlica Wielkanocna" - akcja E.Leclerc Tomasza Zana skierowana do lubelskich dużych rodzin

"Świetlica Wielkanocna" - akcja E.Leclerc Tomasza Zana skierowana do lubelskich dużych rodzin
05.04.201714:30

Uprzejmie informujemy o akcji "Świetlica Wielkanocna" skierowanej do lubelskich dużych rodzin, uczestników Programu "Rodzina Trzy Plus". Akcja organizowana jest w dniach 10-15 kwietnia br. przez Centrum Handlowym Tomasza Zana i "Bawialnię Trolejbus" mieszczącą się w Centrum Handlowym E.Leclerc. Akcja organizowana jest z myślą o rodzicach zajętych przygotowaniami świątecznymi. Intencją akcji jest zaoferowanie zabieganym rodzicom interesującej rozrywki dla ich dzieci w formie zajęć i warsztatów. Wszystkie zajęcia i warsztaty są bezpłatne.

Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy w "Bawialni Trolejbus" okazać ważną Kartę "Rodzina Trzy Plus". Po okazaniu Karty każde dziecko z dużej rodziny na kolejne 90 minut będzie miało zapewnioną opiekę oraz gry i zabawy (od sportowych po plastyczne).

Szczegóły akcji dostępne na stronie www.innabawialnia.pl