W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnych transmisji kulturalnych on-line

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnych transmisji kulturalnych on-line
29.01.202114:35

W obecnych czasach Internet odgrywa coraz większą rolę, m.in.: umożliwia bezpieczną komunikację z najbliższymi, zarezerwowanie wizyty u lekarza, opłacenie rachunków, sprawdzenie rozkładu jazdy autobusów czy też zrobienie zakupów. To jednak nie wszystko. Będąc aktywnymi użytkownikami sieci możemy rozwijać swoje pasje oraz poszerzać wiedzę – uczestnicząc, chociażby w on–linowych wykładach, spotkaniach czy koncertach.

Na naszej stronie, w zakładce Aktualności będziemy przedstawiać różne propozycje działań z zakresu kultury i sztuki, realizowane za pośrednictwem i przy pomocy narzędzi internetowych. Śledźcie nas na bieżąco. Wszystko po to, aby zapewnić, jak największy dostęp do kultury w okresie epidemii.

Już dzisiaj (30 stycznia) o godz. 21.00 polecamy koncert zespołu  #ENSEMBLE, organizowany przez Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych ROZDROŻA.  Przejdź do transmisji online.

Więcej o wydarzeniu można znaleźć na portalu Facebook.

Serdecznie zapraszamy.