W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dla Firm - Jak dołaczyć do Programu

Dla Firm - Jak dołaczyć do Programu

Zapraszamy wszystkie firmy i instytucje do włączenia się do Programu "Rodzina Trzy Plus"

Do współpracy zapraszamy podmioty niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających Kartę "Rodzina Trzy Plus".

Wystarczy jedynie wypełnić zamieszczony poniżej FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i dostarczyć w jeden z wybranych sposób: przesłać na adres , dostarczyć osobiście do tut. Wydziału lub przesłać pocztą tradycyjną z dopiskiem 'Program "Rodzina Trzy Plus" - Zgłoszenie do Programu' na adres:

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych
Urząd Miasta Lublin
20-069 Lublin, ul. Leszczyńskiego 20 (piętro III , p.301)

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PARTNEREM PROGRAMU "RODZINA TRZY PLUS":

  • firma lub instytucja staje się rozpoznawalna dla rodzin korzystających z Karty oraz poprzez zainteresowanie mediów,
  • poprzez współpracę z Urzędem Miasta Lublin pogłębia się zaufanie ze strony mieszkańców,
  • proponując rabat przyciąga większą liczbę klientów a także nabywa klientów stałych,
  • Urząd Miasta Lublin promuje firmy lub instytucje umieszczając informacje o udzielonych rabatach na swojej stronie internetowej
  •  Prezydent Miasta Lublin nadaje firmie lub instytucji tytuł Partnera Miasta Lublin, tytuł potwierdzony jest indywidualnym certyfikatem.

Do pobrania