W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy - katalog ulg i zwolnień

adwo24.pl
Adres: Aleje Jerozolimskie 85/21
Miejscowość: 02-001 Warszawa
Adres www: Adwo24.pl
Telefon: +48 22 122 8 311
Email:
Kategoria ulg: Usługi

ADWO24 jest firmą o uznanej pozycji na rynku, oferującą dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej udzielanej przez adwokatów i radców prawnych w szeroko pojętym segmencie usług doradczo-prawniczych. Pozwala na łatwy, prosty i szybki dostęp do prawnika dla każdego Klienta, bez zbędnych formalności i biurokracji. Podmiot charakteryzuje wysoka jakość usług, zaangażowanie w oferowaniu skutecznych usług prawnych na najwyższym poziomie, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm i skuteczność doświadczonych prawników. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie walcząc o zabezpieczenie jego praw.

Klientami ADWO24 są zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa czy organizacje, zrzeszające od kilku do kilkudziesięciu tysięcy osób.

Zakres ulg i zwolnień

  • 10% zniżki na zakup wszystkich pakietów ochrony prawnej dostępnych w ofercie strony internetowej www.adwo24.pl
  • Rabat udzielany jest z kodem rabatowym:ADWO24 Duża Rodzina 2020

Więcej informacji na stronie www.adwo24.pl