W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Partnerzy - katalog ulg i zwolnień

Akademia Informatyki
Telefon: +48 502 959 231
Email:
Kategoria ulg: Usługi, Usługi szkoleniowe, kursy, szkoły językowe, centra rozwoju

Akademia Informatyki to Szkoła Programowania prowadząca kursy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych opierająca się głównie na nauce programowania, jednakowoż pojawiają się także elementy innych dziedzin IT tj. sieci komputerowe, bazy danych oraz hacking i cyberbezpieczeństwo.

Akademia Informatyki to także szeroka oferta zajęć dodatkowych i obozów, w łatwy i przyjemny sposób wprowadzająca dzieci i dorosłych w świat programowania i informatyki. Kursy programowania dla dzieci prowadzone są od podstaw, dzięki temu każdy uczestnik niezależnie od poziomu zaawansowania poradzi sobie z materiałem. Programowanie dla najmłodszych rozwija kreatywność i poszerza horyzonty. Kursy dla młodzieży skierowane są do grupy wiekowej 15-19 lat, która jest zdecydowanie bardziej wymagająca pod względem wykładanego materiału. Model edukacji stosowany przez Akademię Informatyki jest nastawiony w większości na praktyczne wykorzystanie otrzymanej wiedzy.

Zakres ulg i zwolnień