W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Beauty Lady Gabinet Kosmetyki Nowoczesnej

Adres: ul. gen. Józefa Zajączka 2
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-806
Adres www: www.beautylady.eu
Telefon: 694 447 771
Email:
Dzielnica: Sławinek
Kategoria ulg: Zdrowie i uroda

Beauty Lady Gabinet Kosmetyki Nowoczesnej stosuje nowoczesne metody pielęgnacji i ochrony skóry, rozwiązywania wszelkich jej problemów, jak też przeciwdziałania starzeniu się. Oferta zabiegowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta, który poszukuje kompleksowych usług wysokiej jakości, wymaga szybkich, wymiernych efektów oraz ogólnej potrzeby polepszenia samopoczucia. Gabinet specjalizuje się w likwidacji blizn potrądzikowych, przebarwień i zmarszczek.
Zabiegi wykonywane są z użyciem profesjonalnych urządzeń w połączeniu z najlepszej jakości kosmetykami. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologii i metod tradycyjnych gwarantuje skuteczność zabiegów, zarówno z zakresu kosmetyki zachowawczej, jak i korygującej problemy estetyczne.

Zakres ulg i zwolnień

  • 25% zniżce na usługi przy wykonaniu zabiegów na kwotę powyżej 100 zł;
  • 15% zniżce na usługi przy wykonaniu zabiegów na kwotę poniżej 100 zł.