W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Berdsen Home & Garden
Adres www: www.berdsen.pl
Kategoria ulg: Usługi, Wyposażenie domu/remont i budowa

Berdsen Home & Garden oferuje szeroką gamę okapów kuchennych oraz produktów gospodarstwa domowego (okapy kominowe, wyspowe oraz okapy do zabudowy kuchennej - podszafkowe lub montowane w szafce). Już od wielu lat firma zajmuje się dystrybucją nowoczesnych i funkcjonalnych okapów kuchennych wykonanych ze stali nierdzewnej INOX i nie tylko, usuwających do 95% nieprzyjemnych zapachów oraz tłuszczy, przy możliwie najniższym poziomie hałasu.  Wszystkie modele są objęte gwarancją, spełniają europejskie w tym i polskie normy bezpieczeństwa. Posiadamy własny serwis okapów.

Wj ofercie znaleźć można inne urządzenia AGD przydatne w każdym gospodarstwie domowym m.in. nowoczesne i łatwe w obsłudze nawilżacze lub osuszacze powietrza.

Zakres ulg i zwolnień

  • 5% ulgi na cały asortyment dostępny na stronie sklepu

Więcej informacji www.berdsen.pl