W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
BEST CENTRUM JĘZYKOWE
Adres: ul. Bursztynowa 15
Miejscowość: 20-576 Lublin
Adres www: www.bestlublin.pl
Email:
Dzielnica: Czuby Południowe
Kategoria ulg: Usługi, Usługi szkoleniowe, kursy, szkoły językowe, centra rozwoju

BEST Centrum Językowe to nowoczesna szkoła językowa, która dodaje energii, motywuje i pobudza do pracy. Entuzjastycznie nastawieni lektorzy uczą, lecz nie zanudzają, potrafią bawić się z uczniami, ale jednocześnie wykorzystać czas zabawy na ćwiczenie umiejętności językowych. Różne techniki stosowane na zajęciach (dyskusje, symulacje, gry i zabawy, praca w parach i grupach, filmy, itd.) są dostosowane do potrzeb każdego ucznia i maja zapewnić harmonijny rozwój wszystkich aspektów języka i umiejętność wykorzystania go w różnych sytuacjach. Oprócz metod najczęściej stosowanych tj. Total Physical Response (TPR), using realia and multimedia, drama stosowana jest także metoda Counselling Language Learning (CLL). W Centrum Językowym BEST uczą doświadczeni lektorzy, ludzie dla których nauczanie jest życiową pasją a nie przymusem.

Zakres deklarowanych ulg/upustów

  • zniżka w wysokości 100 PLN na udział w kursie językowym dla każdego członka rodziny.

Ulgi obowiązują w placówkach Centrum Językowym BEST mieszczących się w Lublinie przy ul. Bursztynowej 15 oraz ul. Popiełuszki 28.