W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Biuro Rachunkowe DUO-PROFIT
Adres: ul. Startowa 12 lok. 32
Miejscowość: 20-352 Lublin
Adres www: www.duo-profit.pl
Dzielnica: Bronowice
Kategoria ulg: Usługi

Biuro Rachunkowe DUO-PROFIT  w Lublinie zajmuje się kompleksową obsługą księgową, podatkową i kadrowo-płacową firm o różnych rozmiarach i profilach działalności.  Uprawnienia biura rachunkowego do prowadzenia księgowości zostały potwierdzone Certyfikatem Księgowym Ministerstwa Finansów, dzięki czemu mogą być Państwo zawsze pewni wiarygodności, bezpieczeństwa i wysokiej jakości świadczonych usług.

Biuro posiada również ubezpieczenie OC od odpowiedzialności cywilnej i ponosi odpowiedzialność za ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych. Cechą, która wyróżnia biuro jest bardzo elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta, świadczone usługi są dostosowane do jego wymagań i potrzeb.

Zakres deklarowanych ulg/upustów

  • 15% rabacie na kompleksową obsługę księgową i podatkową firm, których właściciele są uczestnikami Programu „Rodzina Trzy Plus”,
  • 15% zniżce dla osób fizycznych, indywidualnych (nie prowadzących działalności gospodarczej) biorących udział w Programie „Rodzina Trzy Plus” na rozliczenia roczne podatku PIT oraz rozliczenia wniosków o zwrot VAT w budownictwie mieszkaniowym.

Ulgi udzielane w biurze przy ul. Startowej 12 lok. 32.