W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Daytona Ośrodek Szkolenia Kierowców

Daytona Ośrodek Szkolenia Kierowców
Adres: ul. Szmaragdowa 36/1
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-570
Adres www: www.osk-daytona.pl
Telefon: +48 506990095
Email:
Dzielnica: Czuby Południowe
Kategoria ulg: Usługi, Usługi szkoleniowe, kursy, szkoły językowe, centra rozwoju

Ośrodek Szkolenia Kierowców Daytona oferuje szkolenia kat. B, jazdy uzupełniające (doszkalanie praktyczne). To co wyróżnia Ośrodek,  to cierpliwe wpajanie przyszłym kierowcom właściwych postaw wobec innych użytkowników dróg z poszanowaniem obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Daytona dokłada wszelkich starań aby  kursanci nie tylko zdali egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, ale także posiadali solidne przygotowanie do samodzielnego kierowania w ruchu drogowym. Szkolącym się  kursantom w OSK Daytona, daje możliwość uczestniczenia w części teoretycznej  kursu, dowolną ilość godzin. Oznacza to, że na część teoretyczną można chodzić, aż do momentu uzyskania  prawa jazdy, nie płacąc za to ani grosza. W ten sposób można  pogłębić zdobytą już wiedzę  i rozwiać ewentualne wątpliwości. Szczegóły www.osk-daytona.pl

Zakres ulg i zwolnień

  • 50 zł zniżki na kurs podstawowy kategorii B (odliczenie od ceny aktualnie obowiązującej w chwili przystąpienia do kursu)
  • 1 godzinach dodatkowego szkolenia praktycznego gratis