W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF FRENO Benedykt Gazi

Adres: ul. Kunickiego 67
Miejscowość: 20-422 Lublin
Adres www: www.freno.pl
Dzielnica: Dziesiąta
Kategoria ulg: Motoryzacja

Freno.pl kompleksowo zaopatruje klientów we wszystkie części hamulcowe do samochodów osobowych i busów na terenie całej Polski. W asortymencie firmy można znaleźć takich producentów jak: steinhof, roper, roadhouse, lpr, daco, master-sport, trw, brembo, atm mikoda, rotinger, ate-teves, frenkit, autofren, telco-cofle, hart, eg brakes, kampol, qiuck-brake i wielu innych. Sprowadzane są także części na indywidualne zamówienie klienta. Firma współpracuje bezpośrednio z wieloma fabrykami w kraju i za granicą, dzięki czemu może zaproponować odbiorcom towar najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Zakres deklarowanych ulg/upustów

  • 30% zniżka na wszystkie części znajdujące się w asortymencie firmy (asortyment obejmuje części układu hamulcowego do aut osobowych oraz busów)