W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lapto.eu Serwis Laptopów Telefonów Smartphone Konsol Lublin

Adres: ul. Gliniana 24
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-616
Adres www: www.lapto.eu
Telefon: 537 811 100
Email:
Dzielnica: Rury
Kategoria ulg: Usługi

Lapto.eu prowadzi pogwarancyjny serwis laptopów tj. ASUS, ACER, TOSHIBA, APPLE, SAMSUNG, DELL, MSI, LENOVO, SONY i wiele innych. Wieloletnie doświadczenie w branży usług informatycznych, a także profesjonalny sprzęt zapewnia najwyższy poziom oferowanych usług. Oprócz laptopów zespół specjalistów naprawia także tablety, telefony, konsole. To, co wyróżnia Lapto.eu, to możliwość uzyskania diagnozy usterki już w ciągu 10 min. Serwis także zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci, dysków optycznych, pendrive’ów i wszelkich innych czytników. W zakresie usług mieszczą się również wszelkie naprawy monitorów, projektorów oraz wszystkich urządzeń multimedialnych.

 

Zakres ulg i zwolnień w ramach Programu Rodzina Trzy Plus

  • 10% zniżki na wszystkie usługi oferowane w ramach powadzonej działalności (usługi informatyczne, serwisowe, odzyskiwanie danych).

Dodatkowe informacje na stronie www.lapto.eu

 

Lubelskiej Karty Seniora:

  • zniżka w wysokości 10% na wszystkie usługi informatyczne i serwisowe, w tym odzyskiwanie danych