W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

LaserCity

Adres: ul. Bursaki 6d
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-400
Adres www: www.lacercity.pl
Dzielnica: Czechów Południowy
Kategoria ulg: Kluby sportowe, centra sportu i rozrywki, Pozostałe, Usługi

LaserCity to pierwsza taka atrakcja w Lublinie, gdzie można przenieść się w świat wirtualnej gry. Firma oferuje laserowy paintball. Gra swoimi zasadami przypomina paintball. Broń jest stosunkowo lekka i co najważniejsze nie strzela bolesnymi lub brudzącymi kulkami (jak w klasycznym paintballu) ale wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odejmuje mu jedynie wirtualne punkty życia. Dlatego gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej, bardzo dużej i co najważniejsze bezpiecznej arenie, tworzącej system labiryntowych przejść.
LaserCity jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra w systemie laserowym nie wyrządza nikomu krzywdy.

Laserowe miasto rozrywki oferuje także organizację  imprez integracyjnych i firmowych, urodzin, wieczorów kawalerskich oraz panieńskich.

Zakres ulg i zwolnień

  • 10% ulgi na Laserowy Paintball

Więcej informacji na temat LaserCity można znaleźć na stronie www.lasercity.pl