W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Żłobek Szczęśliwych Maluchów

Żłobek Szczęśliwych Maluchów
Adres: ul. Tatarakowej 2/1a i przy ul. Różanej 8/3a na osiedlu Czuby oraz przy ul. Pana Wołodyjowskiego 8 na osiedlu LSM
Miejscowość: Lublin
Telefon: 506 729 261
Dzielnica: Rury, Czuby Północne
Kategoria ulg: Usługi

Żłobek Szczęśliwych Maluchów powstał z myślą o dzieciach w wieku od 5 miesiąca do 3 lat. To miejsce, w którym dzieci czują się zupełnie jak w domu, miejsce pełne miłości i ciepła, miejsce, które daje im poczucie bezpieczeństwa. W Żłobku poza zaspokojeniem naturalnej potrzeby zabawy, zapewnianych jest wiele zajęć zorganizowanych w specjalnie dobranych formach. W niewielkich grupach dzieci uczą się każdego dnia poznawać świat. To kameralne i przyjazne  miejsca spełniające wszelkie wymagane standardy dotyczące sprawowania opieki oraz wspierania rozwoju i edukacji małych dzieci. Żłobek zapewnia bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz indywidualne podejście do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, by maluszki czuły się swobodne, szczęśliwe i akceptowane przez wszystkich. W Żłobku szczególną uwagę zwraca się na bezpieczeństwo dzieci. W tym celu cała kadra odbyła Kurs Pediatryczny w udzielaniu pierwszej pomocy dla najmłodszych.

Żłobek Szczęśliwych Maluchów  usytuowany jest w Lublinie w trzech placówkach: przy ul. Tatarakowej 2/1a i przy ul. Różanej 8/3a oraz przy ul. Pana Wołodyjowskiego 8.

Zakres ulg i zwolnień

  • 15 % zniżka na czesne dla każdego dziecka uczęszczającego do wybranego Żłobka