W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sukcesy i działalność Programu

Sukcesy i działalność Programu

Sukcesy i działalność Programu

W maju 2012 roku nasze Miasto stało się pionierem realizując innowacyjny Program Rodzina Trzy Plus. Efekty podejmowanych przez Miasto Lublin działań za pośrednictwem Programu w zakresie wsparcia rodzin są zauważane i doceniane zarówno przez inne samorządy, a także przez organy administracji rządowej. Podczas swojej dziesięcioletniej działalności Lubelski Program Rodzina Trzy Plus był przykładem i inspiracją dla działań innych samorządów w kraju.

Warto też dodać, że jako Gmina jesteśmy dumni, że Program spełnia oczekiwania dużych rodzin naszego Miasta i sukcesywnie się rozwija – do Programu przystępują systematycznie nowi Partnerzy, posiadaczami Kart Rodzina Trzy Plus jest coraz więcej dużych rodzin. Program, mimo innowacyjnego charakteru nie poprzestaje na dotychczasowych działaniach. Jest on otwarty i ciągle ewaluuje, dlatego też cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony rodzin jak i podmiotów.