W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wydarzenia

Podsumowanie Akcji "Sposób na zabicie koroNUDY" Foto

Podsumowanie Akcji "Sposób na zabicie koroNUDY"

01.07.202011:50
Lubelskie rodziny pokazały nam jak zorganizowali sobie codzienność w czasie pandemii koronawirusa. Akcja zorganizowana została w ramach Programu „Rodzina Trzy Plus”
czytaj więcej Podsumowanie Akcji "Sposób na zabicie koroNUDY"
Lublin dołącza do międzynarodowych obchodów 30. rocznicy Konwencji o prawach dziecka Foto

Lublin dołącza do międzynarodowych obchodów 30. rocznicy Konwencji o prawach dziecka

18.11.201908:35
W Lublinie na niebiesko podświetlone zostaną najbardziej charakterystyczne obiekty w mieście - budynek miejskiego Ratusza, Plac Litewski i Arena Lublin oraz budynek Centrum Spotkania Kultur
czytaj więcej Lublin dołącza do międzynarodowych obchodów 30. rocznicy Konwencji o prawach dziecka
Jubileuszowa Gala Dużych Rodzin 2019 Foto

Jubileuszowa Gala Dużych Rodzin 2019

15.11.201911:10
VII Jubileuszowa Gala Konkursu o tytuł „Podmiotu Przyjaznego Dużej Rodzinie” już za nami. Podczas uroczystości w Teatrze Starym (14 listopada) uczestniczyli przedstawiciele miasta, przedsiębiorcy-partnerzy programu oraz przedstawiciele dużych rodzin.
czytaj więcej Jubileuszowa Gala Dużych Rodzin 2019
Podsumowanie I edycji Konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu"... Foto

Podsumowanie I edycji Konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu" zorganizowanego w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus"

31.10.201912:26
Z przyjemnością informujemy, iż znamy wyniki I edycji konkursu fotograficznego ”Lublin w zbliżeniu", zorganizowanego przez Prezydenta Miasta Lublin w ramach programu "Rodzina Trzy Plus".
czytaj więcej Podsumowanie I edycji Konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu" zorganizowanego w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus"
Wyniki III edycji Konkursu Plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - Lublin... Foto

Wyniki III edycji Konkursu Plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń"

31.10.201911:14
Mamy przyjemność poinformować, iż III edycja Konkursu plastycznego skierowanego do najmłodszych lublinian, członków Programu Rodzina Trzy Plus" została rozstrzygnięta.
czytaj więcej Wyniki III edycji Konkursu Plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń"
Wspólne zabawy dziadków z wnukami podczas III edycji konkursu plastycznego... Foto

Wspólne zabawy dziadków z wnukami podczas III edycji konkursu plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń"

30.09.201910:58
W sobotnie przedpołudnie (28 września br.) w Domu Słów Ośrodka Brama Grodzka - Teatr NN odbył się konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń", podczas którego dziadkowie wraz z wnuczętami wykonywali małe artystyczne dzieła.
czytaj więcej Wspólne zabawy dziadków z wnukami podczas III edycji konkursu plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń"
Konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń"... Foto

Konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń" skierowany do najmodzych Lublinian

17.09.201913:40
Prezydent Miasta Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza III edycję konkursu plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń" . Konkurs skierowany jest do wszystkich najmłodszych członków Programu „Rodzina Trzy Plus” w wieku od 4 do 10 lat. Na zgłoszenia czekamy 22 września br
czytaj więcej Konkurs plastyczny "Rodziny inspirują Lublin - Lublin wielu pokoleń" skierowany do najmodzych Lublinian
Prezydent Miasta Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza I... Foto

Prezydent Miasta Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza I edycję konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu"

17.07.201913:30
Prezydent Miasta Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza I edycję konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu". Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących, amatorów i profesjonalistów - członków Programu „Rodzina Trzy Plus” w wieku od 13 do 19 lat. Na zgłoszenia czekamy 2 miesiące.
czytaj więcej Prezydent Miasta Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" ogłasza I edycję konkursu fotograficznego "Lublin w zbliżeniu"
VII Rodzinny Festyn Zdrowotny z Programem "Rodzina Trzy Plus" Foto

VII Rodzinny Festyn Zdrowotny z Programem "Rodzina Trzy Plus"

10.06.201910:38
Już po raz siódmy, w sobotę 8 czerwca br. na Placu Lecha Kaczyńskiego odbył się Rodzinny Festyn Zdrowotny. Jak co roku nie mogło zabraknąć atrakcji organizowanych w ramach Program "Rodzina Trzy Plus". Festyn zorganizowany został w ramach Lubelskich Dni Promujących Zdrowie, których tegorocznym hasłem wiodącym jest „Zdrowie Mężczyzn”.
czytaj więcej VII Rodzinny Festyn Zdrowotny z Programem "Rodzina Trzy Plus"
Uroczystość rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego "Rodziny inspirują Lublin -... Foto

Uroczystość rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - od Niepodległości do Współczesności"

15.11.201812:47
We wtorkowe popołudnie (20 listopada br.) w Trybunale Koronnym odbyła się uroczystość wyłonienia laureatów konkursu plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - od Niepodległości do Współczesności".
czytaj więcej Uroczystość rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego "Rodziny inspirują Lublin - od Niepodległości do Współczesności"